Про ресторан AztecA

Невже Ви ще не бували в ресторані Aztecа? Яке упущення! Але його легко виправити! Його можна легко знайти в самому центрі міста, щоб ситно і смачно поласувати стравами італійської, мексиканської та традиційної української кухні.

Звичайно, в нашому ресторані Ви знайдете і найпопулярнішу страву сьогодення, без якої вже не обходиться практично жодна вечірка – це піца, яку Ви обираєте з меню чи комбінуєте собі самі з інгредієнтів, які вам подобаються найбільше. Ця послуга є можливою завдяки конструктору на нашому сайті, який дозволить скласти піцу самостійно.

Ще один бонус: на сайті можна замовити доставку піци і не тільки! Якщо Ви бажаєте усамітнитись із своєю «половинкою», відсвяткувати день народження вдома чи на роботі або ж просто не маєте можливості завітати у ресторан, служба доставки замовлень привезе Вам обрані страви в будь-яку точку Івано-Франківська! Обов’язково скористайтесь службою доставки ресторану Aztecа і продегустуйте наші фірмові страви. Коли немає часу стояти куховарити біля плити, це дуже зручно і недорого.

Зателефонуйте нам або заповніть форму нижче, і ми з вами зв'яжемось.