До ресторану AztecA повернувся його живий символ — Хвостик!

Поспішаємо розповісти вам чудову новину: до ресторану “AztecA” повернувся Хвостик!

Хвостик – наша ручна змія. Він, як і годиться мексиканській молочній королівській змії, полюбляє тепло, тож щойно температура надворі стала комфортнішою, змійка повернулась і готова до зустрічі з вами.

Якщо ви не знаєте, чим особливий цей вид змій, ми з радістю розкажемо вам кілька цікавинок:

  • Батьківщина молочних королівських змій – північна й західна Мексика, це один із найбільш розповсюджених видів. Назва “молочні” за ними закріпилась через те, що вони полюбляють їсти ссавців – найчастіше мишей і кроликів. У дикій природі ці змії можуть їсти одне одного, коли ростуть – так вони конкурують за виживання.
  • Довжина мексиканської молочної королівської змії може сягати від 90 до 120 сантиметрів. Ці змії відносяться до “некрупних” королівських змій, оскільки не досягають розмірів більших видів, як, до прикладу, королівська змія східна. Вони неотруйні й повністю безпечні для людей, саме тому їх нерідко тримають як домашніх улюбленців.
  • Яскраве забарвлення цих змій нагадує кольори отруйних змій, що захищає їх від хижаків.

Отже, АцтекА може не тільки доставляти смачну піцу вам додому, але й сподіваємось доставити задоволення від знайомства з такими незвичними у нашій місцевості тваринками, якщо ви завітаєте до нас у заклад.

А які у Вас домашні улюбленці? Приходьте до нас зі своїми песиками та котиками: ми Pet-Friendly, любимо тваринок та будемо раді з ними познайомитись!

Зателефонуйте нам або заповніть форму нижче, і ми з вами зв'яжемось.